UTRINKI ŠOLANJA NA DALJAVO OB VRNITVI 5. IN 6. k RAZREDA V ŠOLSKE KLOPI

V torek, 5. 1. 2021 se učenci 5. in 6. k  razreda, Podružnice s prilagojenim programom, vračamo v šolske klopi.

Z vznemirjenjem, veseljem in zagotovo tudi z nekoliko negotovosti. Čas pouka na daljavo se za nas končuje. Upamo, da  kmalu tudi za vse učence. Ob začetku novega leta se ozrimo nazaj na čas, ki smo ga preživeli v naši »Zoom učilnici«. Ponosni smo lahko, da smo sprejeli nove izzive in pridobili nove veščine učenja na daljavo. Vsem nam je bilo v veselje, ko smo poživili »Zoom pouk« z dnevi dejavnosti. Izvedli smo tehnični, naravoslovni, kulturni in športni dan. Potepali  smo se po gozdu, nabirali liste, plodove, iskali rastline brez semen, mahove, praproti, se v gozdu igrali, izdelovali  smo novoletne okraske, pekli piškote, pripravili zdrav zajtrk in malico, si ogledali predstavo Erazem in potepuh… in še marsikaj. Velikokrat smo pri tem združili moči učenci, učitelji in starši. Ob tej priložnosti se staršem zahvaljujemo za podporo in pripravljenost.  Drug drugemu smo pomagali in drug od drugega smo se lahko marsikaj učili in dokazali, da je učenje pomembno za vse nas, da je vseživljenjsko in da na koncu prinaša zadovoljstvo. Pred nami so skoraj še vsi dnevi leta 2021, naj nas radovednost žene k odkrivanju zanimivega, še neznanega v svojem bližnjem in širšem okolju in v nas samih.

Naše ustvarjanje si lahko ogledate na fotografijah.

Učiteljici Nataša in Saša

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.