Danes smo naše petdnevno druženje zaključili. Dopoldan smo imeli še mini tekmovanje, kjer smo pokazali kaj smo se ta teden naučili. Po kosilu smo bili že vsi nestrpni v pričakovanju avtobusa, pa se je malo zapletlo, tako, da smo odšli s poldrugo uro zamude in varno prispeli na Vrhniko.
Za zaključek našega druženja in kot zadnjo objavo v sklopu PECA, bi rada pohvalila naše učence, ki so se v teh petih dnevih resnično izkazali. Še posebej si zaslužijo pohvalo najmlajši in tisti, ki so se nam prvič pridružili.
Seveda pa domov ne bi odšli s tako prijetnimi vtisi, če se osebje Doma Peca ne bi tako potrudilo. Resnično so se vsi prizadevali, da je bilo naše bivanje prijetno.
Na koncu bi pohvalila tudi svoje kolegice: Tanjo, Mileno, Mojco Č. D., Mojco G., Natašo, Majdo, Matejo in Evo, ki so požrtvovalno bdele nad otroki, da je ta šola v naravi potekala mirno in varno. Hvala za vse obrisane noske in solzice domotožja, za objeme takrat, ko so bili potrebni in vzpodbudne besede, ko smo jih potrebovali.
Pred nami je vikend. Želim vam, da ga preživite prijetno, otrokom pa, da se spočijejo, naberejo novih moči in uredijo svoje vtise.
Lep pozdrav vsem!