Zadnji torek v mesecu februarju je bil za učence, ki obiskujejo pravljični krožek, nekoliko drugačen. Po pouku se namreč niso odpravili domov, temveč so ostali v šoli. Na pravljični urici so poslušali pravljico o mali čarovnici in dogodivščinah, ki jih je doživela. Čira čara in že so iz papirja nastale prav simpatične male čarovnice. Učenci so  že nestrpno pričakovali, da se bomo odpravili na avtobus proti Ljubljani. Po malici smo se odpravili na avtobusno postajo, počakali na avtobus in se odpeljali dogodivščini nasproti. V lutkovnem gledališču smo se posedli v dvorani in počakali, da se je predstava pričela. Polna dvorana otrok je navdušeno spremljala dogajanje na odru. Ob koncu smo navdušeno zaploskali. V večernih urah smo se prijetno utrujeni in polni doživetij vrnili na Vrhniko.

Mojca Čretnik Drašler