V PP3 tudi letos pridno delamo. Zraven vsega, kar sodi k šolskemu delu – pisanja, računanja, risanja, branja, počnemo še mnogo drugih, zanimivih stvari.  Svojo vzdržljivost večkrat preizkušamo na sprehodih po Vrhniki, skozi Verd, do Stare Vrhnike ali pa se povzpnemo na Trojico.  Ugotovili smo, da igrišče ni samo za trening košarke in nogometa, ampak je tudi primerno za likovno ustvarjanje. Sodelujemo tudi pri urejanju okolice šole: grabimo odpadno listje, pometamo, posadili smo čebulice tulipanov in narcis. Posušili in tudi pojedli smo kar nekaj  jabolčnih krhljev. Ogledali smo si dirkalne avtomobile in tudi sedli v njih,  bili v živalskem vrtu, na pohodu.  Ustvarili smo čisto pravi grad, za predstavo, ki jo še vadimo.  Čisto vsak dan je zanimiv in drugačen.