Učenci posebnih programov Osnovne šole Ivana Cankarja so se danes, 17. maja 2023, udeležili 28. regijskih iger Ljubljansko – Dolenjske regije v Trebnjem. Čeprav smo se na pot odpravili v dežju, smo v Trebnje prispeli dobre volje in verjetno prav zato tudi pregnali dež.

Naši tekmovalci so se odlično odrezali. V teku na različne razdalje je tekmovalo 14 učencev. Od tega jih je kar 9 stopilo na zmagovalne stopničke. Učitelji smo ponosni na njihove dosežke, predvsem smo veseli, da so v času tekmovanja spodbujali tako svoje sošolce kot druge tekmovalce in zaploskali prav vsakemu tekmovalcu na podelitvenem podiju.

Po končanem tekmovanju so nas prireditelji pogostili z odličnim kosilom. Tako kot na tekmovalni stezi, smo se odlično odrezali tudi na zabavi po tekmovanju. Prijetno utrujeni smo se odpravili proti domu. Na Vrhniki nas je pričakalo sonce, kar je medaljam naših tekmovalcev dalo še prav poseben lesk.