Mesec december je bil v 3. K zelo pester. Poleg učenja smo imeli med poukom še veliko zanimivih aktivnosti in dejavnosti.

Okrasili smo si razred in svojo novoletno smrečico, izdelali papirnate venčke in voščilnice ter posadili božično žito. Na drsalkah smo se zabavali in učili novih trikov, za en dan pa celo ujeli nekaj snežink in veselja na snegu. Zelo smo se razveselili tudi učenk iz redne šole, ki so nam popestrile uro slovenščine in nam zaigrale svojo dramsko igro. Vse pa le ni bilo na temo praznikov, obiskala nas je namreč tudi gospa Zdenka, ki nam je povedala veliko o naših zobeh in o tem, kako pomembno je, da si jih redno ter natančno umivamo. Zadnji dan pred božično – novoletnimi počitnicami pa smo se udeležili še proslave za Dan samostojnosti in enotnosti, ki je v organizaciji vrstnikov redne šole, potekal v Cankarjevem domu.

Več decembrskih utrinkov pa v galeriji.